Palladium Golden Defence Паладіум Голден Дефенс краплі для котів

  • 0.00 грн.
Palladium Golden Defence Паладіум Голден Дефенс- краплі для кішок від бліх, кліщів та гельмінтів

Склад

  • імідаклоприд - 11%;
  • моксідектин - 1,2%.

Показання
Краплі Palladium Golden Defence застосовують для профілактики і лікування котів при змішаних паразитарних інвазіях, спричинених ектопаразитами: блохами (Ctenocephalides felis) вошами і волосоїдами (Trichodectes canis) кліщами (Otodectes cynotis, Sarcoptes scabiei var. canis, Demodex canis) ендопаразитами: нематодами (Dirofilaria immitis - мікродирофілярії (личинки L3 і L4) Angiostrongylus vasorum - личинка L4, незрілі; Сгепоѕома vulpis). Гастроінтестинальними нематодами (Toxocara canis - личинки L4, незрілі і зрілі; Ancylostoma caninum, і Uncinaria stenocephala; Toxascaris leonine - імаго; Trichuris vulpis). Препарат Паладіум Голден Дефенс може застосовуватися в якості одного з засобів при лікуванні алергічного блошиного дерматиту.

Спосіб застосування
В області шиї біля основи черепа розсовують шерсть тварини, щоб було видно шкіру. Кінець піпетки розміщують на шкірі міцно стискають піпетку кілька разів і наносять весь вміст безпосередньо на шкіру. Препарат Palladium Golden Defence наносять на неушкоджену шкіру.

Тривалість дії
Паладіум Голден Дефенс захищає від бліх і кліщів протягом 30 днів.

Дозування
Мінімальна терапевтична доза препарату Palladium Golden Defence для кішок становить 0,1 мл на 1 кг маси тіла тварини (еквівалентно імідаклоприду - 10 мг/кг і моксідектину - 1,0 мг/кг).
Для котів масою до 4 кг застосовують піпетки по 0,4мл.
Для котів масою від 4 до 8 кг застосовують піпетки по 0,8мл.
Для котів понад 8 кг застосовують комбінацію піпеток.

Виробник
ТОВ «Менеджмент – система», Україна.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук