Neostomasan Неостомазан для тварин

  • Neostomasan Неостомазан для тварин
  • Виробник: Ceva
  • Код товару: 00326
  • Наявність: 2-3 Days
  • 0.00 грн.
Neostomasan Ceva Неостомазан Сева — засіб для лікування і профілактики тварин і обробки тваринницьких приміщень від ектопаразитів

Опис
Розчин жовтуватого кольору зі специфічним запахом.

Склад
100 мл препарату містить:

  • трансмікс - 5,0 г;
  • тетраметрин - 0,5 г.

Застосування
Профілактика та лікування коней (спортивних), собак, котів при ураженнях ектопаразитами (кліщі, мухи, воші, блохи); лікування демодекозу, саркоптозу і отодектозу. Обробка тваринницьких приміщень, де утримують велику рогату худобу, овець, свиней, кролів при інфестації кліщами, вошами, блохами та мухами.

Дозування
Для тварин препарат застосовують зовнішньо, шляхом зрошування, розприскування або купання.
Коні: застосовують розчин в концентрації 1:400 (1 мл препарату на 400 мл води), на одну тварину застосовують приблизно 0,5-1,5 л розчину. Повторна обробка через 3 доби.
Собаки та коти: застосовують розчин в концентрації 1:200. При інвазії блохами або вошами обробляють усю поверхню тіла і місця перебування тварин; паразити гинуть через декілька годин, одноразова обробка захищає від реінвазії протягом 2-3 діб; за необхідності обробку повторюють. При демодекозі і саркоптозі обробляють уражені ділянки шкіри через кожні 10 діб до зникнення кліщів (за результатами досліджень зіскобів шкіри). При отодектозі обробляють зовнішні слухові проходи обох вушних раковин з інтервалом у 7 діб.
Обробку тваринницьких приміщень проводять за відсутності тварин спрей-методом при розведенні препарату 1:400 (1 л препарату на 400 л води) із розрахунку 150-180 мл водного розчину препарату на 1 квадратний метр.

Протипоказання
Не застосовувати продуктивним тваринам, хворим, виснаженим та ослабленим тваринам і з підвищеною чутливістю до компонентів препарату.

Зберігання
При температурі від 15 до 25°С.
Термін придатності — 36 місяців, після розведення — 24 години.

Форма випуску
Ампули 5 мл.

Виробник
Ceva Sante Animale (Сева Санте Анімаль), Франція.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук