Advocate Адвокат для собак

  • Виробник: Bayer
  • Код товару: 00056
  • Наявність: Є в наявності
  • 0.00 грн.
Advocate Bayer Адвокат Байєр - краплі для собак від бліх, кліщів та гельмінтів

Склад
В 1 мл препарату:

  • імідаклоприд - 100 мг;
  • моксідектин – 2,5 мг.

Показання
Краплі Advocate для собак застосовують для лікування та профілактики ураження собак демодекозними (Demodex canis) і саркоптозними (Sarcoptes canis) кліщами, блохами (Ctenocephalides canis), вошами (Linognatus setotus), волосоїдами (Trichodectes canis). Для лікування отодектозу (Otodectes cynotis). Advocate краплі для собак активний у відношені до личинкових і статевозрілих фаз розвитку кишкових нематод, включаючи Тохосага canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, і личинкових форм Dirofilaria immitis. Препарат Адвокат для собак може використовуватися як один із засобів у комплексному лікуванні алергічного блошиного дерматиту.

Спосіб застосування
Препарат Адвокат для собак застосовують лише зовнішньо на неушкоджену шкіру. В області холки роздвинути шерсть та видавити вміст піпетки Advocate для собак безпосередньо на шкіру.

Тривалість дії
Загибель комах, що паразитують на тваринний, відбувається протягом 12 годин, загибель або відкріплення іксодових кліщів - протягом 48 годин після обробки. Для знищення бліх, вошей і волосоїдів обробку тварин проводять одноразово, для запобігання повторної інвазії — один раз на чотири – шість тижнів на протязі всього сезону активності комах.

Дозування
Мінімальна рекомендована доза препарату Адвокат для собак - 10 мг імідаклоприду та 50 мг перметрина на 1 кг маси тіла собаки. В залежності від ваги тварини використовують відповідну піпетку:
Advocate для собак вагою до 4 кг
Advocate для собак вагою від 4 до 10 кг
Advocate для собак вагою від 10 до 25 кг
Advocate для собак вагою від 25 до 40 кг
При обробці собак вагою понад 40 кг інсектоакарицидні краплі Адвокат застосовують у дозі 0,1 мл на кожний кг маси тварини, використовуючи комбінації тюбик-піпеток Advocate для собак різного фасування.

Виробник
Bayer Animal Health GmbH (Байєр Енімал Хелф ГмбХ), Німеччина.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук