Advantix Адвантікс краплі від бліх та кліщів

  • Виробник: Bayer
  • Код товару: 00051
  • Наявність: Є в наявності
  • 0.00 грн.
Advantix Bayer Адвантікс Байєр - захист від бліх і кліщів для собак

Склад
В 1 мл препарату:

  • імідаклоприд – 100 мг;
  • перметрин - 500 мг.

Показання
Препарат Адвантікс ефективний проти імагінальних і преімагінальних фаз розвитку вошей, бліх, волосоїдів та іксодових кліщів, забезпечує захист тварин від нападу комарів, мошок і комарів.

Спосіб застосування
Перед використанням з тюбик-піпетки Advantix знімають захисний ковпачок, проколюють захисну мембрану носика піпетки (надівши ковпачок зі зворотного боку), розкинувши шерсть і натискаючи на тюбик-піпетку, наносять препарат Адвантікс на шкіру в недоступному для злизування тваринам місці (між лопатками). При обробці великих собак вміст тюбик-піпетки Advantix наносять на шкіру в трьох-чотирьох місцях на спині від лопаток до крижів.

Тривалість дії
Загибель комах,що паразитують на тварині, відбувається протягом 12 годин, загибель або відкріплення іксодових кліщів - протягом 48 годин після обробки. Захисна дія препарату Advantix проти вошей, бліх, волосоїдів, двокрилих комах, а також іксодових кліщів після одноразової обробки тварини триває 4-6 тижнів. Повторні обробки тварин проводять за показаннями, але не частіше 1 разу в місяць

Дозування
Мінімальна рекомендована доза препарату - 10 мг імідаклоприду та 50 мг перметрину на 1 кг маси тіла. Згідно маси тіла тварини рекомендується застосовувати відповідні піпетки препарату Адвантікс:
Адвантікс для собак масою до 4 кг;
Адвантікс для собак вагою від 4 до 10 кг;
Адвантікс для собак масою від 10 до 25 кг;
Адвантікс для собак вагою від 25 до 40 кг;
Адвантікс для собак вагою від 40 до 60 кг.

Виробник
Bayer Animal Health GmbH (Байєр Енімал Хелф ГмбХ), Німеччина.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук