Угода користувача

Дана Угода користувача (надалі "Угода") укладається між Інтернет-магазином "У Тобіка", розміщеним в мережі Інтернет за адресою www.vet-zoo.com.ua (надалі "Інтернет-магазин" або "Сайт") і користувачем послуг Інтернет-магазину (надалі "Покупець"), та визначає умови придбання товарів через Сайт.

1. Основні положення

1.1. Дана Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою.

1.2. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення ЦК України про роздрвбну купівлю-продаж, а також Закон України "Про захист прав споживачів" та інші правові акти, прийняті у відповідності до них.

1.3. Дана Угода, а також інформація про товар, представлена на сайті, являється запрошенням робити пропозиції до укладення договору купівлі-продажу шляхом оформлення замовлення і не являються публічною офертою.

1.4. Покупцем може бути будь-яка фізична особа, здатна оплатити та прийняти замовлений ним товар в порядку та на умовах встановлених даною Угодою на території України.

1.5. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни в дану Угоду. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на Сайті.

1.6. Дана Угода повинна розглядатися в тому вигляді, в якому вона опублікована на Сайті, та повинна застосовуватися і тлумачитися у відповідності до законодавства України.

2. Інформація про товар

2.1. Товар представлений на Сайті через фото-зразки, котрі являються власністю Інтернет-магазину.

2.2. Товар може відрізнятися від фото-зразків, але обов’язково буде відповідати характеристикам обраної позиції.

2.3. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: ціною та описом товару.

2.4. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину може надати (по телефону чи за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну та достатню, на думку Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.

2.5. Вказана на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку, але не після того, як замовлення вже зроблено Покупцем та підтверджено Інтернет-магазином.

3 Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті.

3.2. Замовлення може бути оформлене Покупцем самостійно на Сайті або зробленим по телефону. Замовляючи товар по телефону, покупець бере на себе ризики помилки в контактних даних Покупця та в асортименті чи кількості товару в замовленні.

3.3. Після оформлення замовлення менеджер Інтернет-магазину зв’язується з Покупцем (по телефону або за допомогою електронної пошти) для підтвердження замовлення.

3.4. При відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов’язаний повідомити про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти).

3.5. Покупець має право зробити попереднє замовлення на тимчасово відсутній на складі товар з внесенням передоплати в порядку, узгодженому з менеджером Інтернет-магазину. При замовленні з передоплатою товару замовлення обробляється тільки після внесення передоплати.

3.6. При відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром, або анулювати замовлення.

3.7. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь який час до його відправки, заздалегідь повідомивши про це Інтернет-магазин (по телефону або за допомогою електронної пошти).

4. Оплата товара

4.1 Способи оплати товару вказані на Сайті в розділі "Оплата".

4.2. Товар оплачується тільки в національній валюті України (гривні).

4.3. При ненадходженні грошових коштів, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

5. Доставка та прийомка-передача товару

5.1 Способи доставки товару вказані на Сайті в розділі "Доставка".

5.2. Доставка товару замовленого в Інтернет-магазині здійснюється тільки в межах території України.

5.3. Витрати на доставку замовленого товару несе Покупець, якщо інше прямо не вказано в спеціальній пропозиції Інтернет-магазину.

5.4. Відправка та доставка замовленого товару відбувається в обумовлені з Покупцем терміни.

5.5. Покупець зобов’язаний при отриманні товару в особи, яка здійснює його доставку, впевнитися в цілісності і комплектності товару шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку пошкодження чи неповної комплектації товару - зафіксувати їх в акті, котрий разом з Покупцем повинна підписати особа,яка здійснює доставку товару Покупцю.

6. Конфіденційність особистих даних

6.1. Особисті дані Покупців не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на Сайті. Сайт залишає за собою право використовувати дану інформацію для власних маркетингових цілей.

7. Інше

7.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарні пропозиції на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти чи припиняти продаж будь-яких товарів на власний розсуд.